Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nekromantie

n

Nejčernější z černých umění je nepochybně Nekromantie, starověká metoda komunikace s mrtvými. Umění oživování mrtvých a kontroly nad jejich duší a náladou, její název pochází z řeckého "mrtvý" a "věštění".

Nekromantie může být rozdělena na dvě hlavní větve:


Věštění znamená přízraky a věštění z mrtvých. Druhá metoda vede k exhumaci mrtvého těla a loupení v jeho hrobě, zlému kouzlu který magici a čarodějnice považovali za efektní výkon magického umění.

Nekromantie je univerzálním cvičením starověku, jen hluboko zavádějící, odvážný a cílevědomý mág má šanci na úspěšný podnik v takovémto rizikovém poli, které je vždy považováno za extrémně riskantní, ne jen jako bratříčkování se s Ďábly nezbytný, ale i jako myšlenka "astrální mrtvoly" je jakási intenzivní touha k znovu ožití a sání životní energie z žijících bytostí, prodloužení životní identity, jestliže nemá potřebnou ochranu, může se mág octnout ve velkém nebezpečí.

K evokaci mrtvých si mág potřebuje získat pomoc silných duchů, oba pro jeho vlastní ochranu a k převtělení mrtvého do jeho vlastního nitra (vůle). Kouzlo ze starověkého Řecka volá na síly mocných : Kore, Persephone, Ereshkigal, Adonis, Hermes a Thoth k svázání mrtvých.

Podle popisu rituálu ze Seneky jej Římané dramatizují, vzývání mrtvých nezahrnuje jen spálení oběti a krví nasáklý oltář.

Vůně a zápachy musí být pečlivě produkovány z hořících substancí pro jejich silný vliv. Propracovaný přípravek zahrnuje pečlivé studování pozice planet a zvláště potom Měsíce a vlivu Saturnu.

Místo pro rituál musí být vybráno s pečlivostí, nejvíce slibná jsou osamělé křižovatky cest, sklepy, ruiny, nefrekventované lesy, nebo ztracená vřesoviště.

Důležité je se jednou za čas rozhodnout pro operaci, při sérii koncentrací na kruhy síly, musí být nakreslené na zemi bez zkřížení s jiným symbolem dohromady se jménem svatých Bohů. Kruh musí být požehnán a zasvěcen, s mágem a jeho asistenty stojícími v tomto centru chráněném svátými jmény od nebezpečí. Poté s hůlkou v ruce, mág obešle mrtvé k vzestupu, užije jmen síly.

Eliphas Levi a ostatní mágové, měli vnuknutí k potřebě nějakého pokusu o identifikaci mezi životem a smrtí. Například v jeho evokaci, mág vyzve jménem mrtvého, jestliže je úspěšný, má v obličeji děsivá muka fantómského řevu a cloumá s ním vztek, protože má být přinucen k svátostem žití. Často se mrtví objevují jako hmotné zuřící bestie, které zuří kvůli koloběhu života a hrozí, že mudrc nedojde svého klidy po smrti.

Když se mrtvý konečně rozhodne pokořit se mágovi, často se zjeví jako nahý muž, který odpovídá na všechny mágovi otázky.

Po výkonu je potřeba se mrtvého propustit, ten obvykle zmizí v mracích ze síry. Za žádných okolností by kouzelník neměl opustit ochranu kouzelného kruhu, dokud toto nevykoná.

Mág musí též sežehnout všechny květiny, které na místě rostou. Když je spálí, musí je důkladně zahrabat v zemi.

Celá operace je neskutečně nebezpečná, při sebemenším selhání operátora by mohla být vyvolána destrukční síla, která by mohla dokonce ublížit i jeho duši…

Chraň si svou duši!

Amen !

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(prostě já, 7. 3. 2011 14:21)

radši sem nic nepiš...

Hlupaci

(Lich, 24. 9. 2010 23:02)

Většina připomínek mi přijde taková jako že ten dotycný nemá potuchy o tom co povídá. nektří však říkáte pravdu. Ale stejně si myslím, že víte hovno přečetli ste něco hráli stupidní hry a ja nevim co ještě ale praxe žádná. kdby jste všichni co jste psali že ovládáte nekromancii j skutečně vládli, pak by byli hřbitovy prázdné. bando hlupaků.

temná magie apod.

(Lukáš, 4. 8. 2010 13:46)

ten kdo ovládá nekromantii pomáha zlu nevím proč to tu ten author dal je to ze zla a zlo je nejhorší na světě proměníte třeba učitelku ve škole na živoucí mrtvolu a ona bude páchat zlo po světě ještě že to kouzlo zlo už stratilo kdyby umělo hledat na internetu byl by to konec dobra na světě je asy tak z 20% lidí co umí používat magii a asy tak 3% co sou mocní v magii a kdysy bylo 60%lidí kteří byly mocní v magii tak to NEZKOUŠEJTE!!!!!!

dotaz

(opat, 10. 10. 2009 2:49)

Nekromant (Olgoj, 22. 12. 2007 01:08)
Mě hlavně zajímá to oživování mrtvých.Umím z lidí dělat živoucí mrtvoly ale neumím z mrtvoly udělat živoucí mrtvolu.

a k cemu to jako je co mi to da kdyz ze me bude zivouci mrtvola??

Nekroarchie

(Oroghan, 25. 9. 2009 15:55)

A mimochodem, nekromancie je jen minimálně zlá. Lidé si totiž pletou takzvanou nekroarchii a nekromancii. Možná se vám rozlišení zdá zbytečné ale nekromancie je jen málo zlá a nekroarchie je velmi, velmi zlá.
Nekromancie je odvozena z řeckých slov nekro - tedy mrtví, smrt nebo tak něco
a mancie neboli věštění, takže nekromancie je věštění pomocí mrtvích kteří odpovídají na otázky, zato nekroarchie ...
Nekroarchie je odvozeno zase z řečtiny
nekro - mrtví, smrt nebo tak něco
archie - vyvolání nebo podobně
takže nekroarchie oživuje n¨mrtvoli a dělí z nich nemrtvé

jak to děláte ?

(Rendy, 20. 9. 2009 16:24)

Chtěl bych se to taky nucit jak?

Nekromancie

(Oroghan, 16. 9. 2009 14:16)

Doporučuji nikdy nezkoušet ... já ji zkoušel a budu jí dělat dál ale je to životunebezpečná magie a pokud věříte na ráj, tak po tomto se do něj už rozhodně nedostanete.

vyuka

(sandro, 1. 7. 2009 17:35)

no ja bych se to rad naucil a z lidi mrtvy je asi velka zabava co ??:DDD
a dyztak nekromancie se pise s c

Nekromancie

(Vasek, 10. 12. 2008 19:30)

Nekromancie je strašně tězká náuka, hlavně pro vaši dusi, jinak nevěřím, že bys někoho nebo s někým mrtvým dokázal hýbat.

lol

(gogoggogo, 9. 6. 2008 10:56)

já umím udělat z lidí mrtvoli a co :D

Nekromant

(Olgoj, 22. 12. 2007 1:08)

Mě hlavně zajímá to oživování mrtvých.Umím z lidí dělat živoucí mrtvoly ale neumím z mrtvoly udělat živoucí mrtvolu.